Über uns

sadik_demirtas

Sadık Demirtaş
Geschäftsführer
Dipl. Betriebswirt & Grafikdesigner


İntegral Promotion, Dipl. Betriebswirt (İşletme) & Grafikdesigner, Gazeteci-Şair Sadık Demirtaş tarafından 01.02.2002 tarihinde Almanya’da kurulmuştur..

4. yılında Yeni ve Modern binasına taşınarak Tasarım, Textilbaskı, Digitalbaskı, Tamponbaskı, Tabela v.b. birimler için bağımsız bölümler oluşturan İntegral Promosyon,
Profosyonel bilgi ve becerilerini yeni elemanlarla ve gelişmiş makinelerle güçlendirerek, Yılın tüm dönemlerinde İşyeri Sahiplerinin A’dan Z’ye tüm Reklam ve Tanıtım İhtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ürünlerimiz

Işıklı Tabeladan Normal Tabelalara, Kartvizitten, El İlanına, Broşürden, Kataloğa, Afişten Menü Kartına, Kalemden Çakmağa, Anahtarlıktan Takvime, Duvar Saatinden Hesap Makinesine, Digital Ürünlerden Bez-Karton- Naylon Poşetlere (Çanta), Masaüstü Gereçlerinden Düğün-Sünnet- Nişan Davetiyelerine, Plaket ve Şiltlerden Seramik Ürünlere (Kupa,Tabak,Kültabağı), Maus Padlerden Şapka, T-shirt, Kaşkol, Bere ve Şallara, Bez-Kağıt Haritadan

Kurum ve Ülke

Bayraklarına, Döner Standlarından Döner Bayraklarına, Klüp Forma ve Flamalarından Balonlara, Araba- Cam Yazılarından Digital Reklam Panolarına, Web Sayfası tasarımlarından Hosting Hizmetlerine, Tv Reklam Prodüksiyonlarından Yayınlarına, Logo Tasarımlarından Reklam ve Tanıtım Danışmanlığına değin Promosyon ve matbaa ürünlerinin geniş yelpazesinde hizmet veren İntegral Promotion, 6000’i geçkin ürünle, Anadolu insanının özgücünü, emeğini Almanya’nın üretim kalitesiyle birleştirerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni Ürünlerimiz

Chip’li anahtarlıkların üretiminden sonra yeni ürün olarak Döner Bayrakları, Plastik Döner Standları (A Stand), Her türlü Ülke- Kurum ve Kuruluş Bayrakları, Textil Ürünleri, Plastik Fuar Tanıtım Standları ve v.b. ürünlerin imalatını sıfırdan kendi bünyemizde yapıyoruz.
Almanya’da Üretiyoruz

Hizmet kategorimiz içinde bulunan ürünlerin % 80’ini Almanya’ da kendi bünyesinde üreten İntegral Promotion % 10’unu Çek Cumhuriyeti ve Polonya’da, %10’unu de Türkiye’de üretmektedir.

Görerek Alıyorsunuz!

Verdiğiniz siparişe göre yaptığımız tasarımı; E-Mail, Fax yada posta yoluyla size ulaştırıp tasarım okeyiniz alındıktan sonra baskı aşamasına geçiyoruz.Dolayısıyla; ürünleri, baskıdan önce gözlerinizle görmüş oluyorsunuz…

Hızlı Teslimat

Başta Davetiye, kartvizit ve diğer matbaa ürünleri olmak üzere şiparişlerinizi; 3-5 gün içinde adresinize ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Acil Durumlarda

Expres Fiyat farkı ödendiği taktirde; Tüm Kategorideki Ürünlerimizi aynı gün dahi Büromuzdan alabileceğiniz gibi adreslerinize de postalayabilme imkanına sahibiz.

Tüm Avrupa’ya Servis

Ürünlerimizin tamamını İşyeri sahiplerinin isteği doğrultusunda üretip en ekonomik şekilde Tüm Avrupa’daki müşterilerimizin adreslerine ulaştırıyoruz.

Kargo (Taşıma) Ücretleri Çok Ucuz

Başta Avrupa Birliği (EU) ülkeleri olmak üzere Tüm Avrupa Ülkelerine ürünlerimizi çok ucuz şekilde Garantili olarak Alman Firmalarına taşıtıyoruz.

Avrupa Birliği Ülkeleri Çok Sanslı

Avrupa Birliği Ülkeleri arasında yapılan alış-verişlerde; İşyeri Sahipleri aldıkların ürünler için K.D.V ve gümrük ödemediklerinden dolayı ürünleri, minimum % 20-30 arasında daha ucuz almaktadırlar.

Bir Telefonunuz Yeterli

Ispanya’dan Norveç’e, İngiltere’den Bulgaristan’a kadar Tüm Avrupa Ülkelerindeki müşterilerimize bir telefon uzaklığında olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Değişik Ülke ve Şehirlerde bulunan Temsilcilerimizden ürün bilgileri alabileceğiniz gibi Web sayfamızdan da ürün ve fiyat bilgileri edinebilirsiniz.

Başarı, sağlık ve mutluluk dileklerimle…

Sadık Demirtaş
Geschäftsführer
Dipl. Betriebswirt & Grafikdesigner

Sadık Demirtaş

Dipl.Betriebswirt & Designer